Reflexní oděvy

Reflexní potisk

Reflexní oděvy jsou nepostradatelnou pomůckou všude tam, kde hrozí riziko přehlédnutí člověka a následního vzniku úrazů či dokonce smrti. Tomuto lze předcházet používáním reflexních oděvů. Veškeré oděvy splňují normu EN471 a naleznete je na našem eshopu.

Reflexní vesty

Reflexní vesty jsou praktickým společníkem nejen na cestách. Reflexní vesty jsou využívány v různých pracovních oborech a všude tam, kde je potřeba zajistit viditelnost. Nejčastěji je najdeme na stavbách, ale používány jsou také při dlouhých pochodech na krajnicích cest a cyklistických výletech. Kromě klasické velikosti pro dospělé v naší nabídce naleznete také dětské reflexní vesty ve žluté a oranžové barvě.

Výstražná vesta Alex Dětská reflexní vesta Alex junior

Reflexní bundy

V nabídce na našem eshopu naleznete reflexní bundy vhodné k potisku. Nabízíme klasické reflexní letní bundy, zimní bundy i nepromokavé bundy s kapucí. Novinkou je reflexní softshellová bunda a oboustranná reflexní bunda od italského výrobce Industrial Starter. Reflexní bundy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jejich reflexní prvky jsou v souladu s normou EN471.

Výstražná Bunda s kapucí Maxwell Reflexní bunda Patrol Reflexní softshellová bunda

Reflexní kalhoty

Pokud potřebuje být maximálně vidět a vesta, nebo bunda nepostačuje, můžete sáhnout i po reflexních kalhotách. Zakoupíte u nás jak klasické reflexní kalhoty, tak nepromokavé kalhoty v oranžové a žluté barvě. Pro letní dny nabízíme také reflexní kraťase.

Výstražné kalhoty Patrol Voděodolné výstražné kalhoty Ardon Aqua

Reflexní trička a mikiny

Po reflexních vestách jsou nejprodávanějšími typy reflexního oblečení trička a mikiny. Trička prodáváme s krátkým rukávem ve žluté nebo oranžové barvě, opatřeny reflexními pruhy. Reflexní mikiny máme ve variantě žlutá bez zipu a variantě žlutá fleecová mikiny se zipem. Opět i reflexní prvky na těchto oděvech splňují podmínky normy EN471.

Žluté reflexní tričko Reflexní mikina High Visibility Reflexní mikina

Reflexní doplňky

Pro zvýšení vaší viditelnosti skvěle poslouží i naše reflexní doplňky. Vybrat si můžete reflexní kšiltovky i reflexní batoh. Reflexní batohy jsou vhodné jak pro pracovníky, tak pro cyklisty nebo školáky. Batoh má velké množství kapes a panel pro komfortní nošení.

Výstražný reflexní batoh

Provozujeme maloobchod a velkoobchod s reklamním textilem a pracovními oděvy. Prodáváme reflexní oděvy a realizujeme potisk na textil. V naší nabídce naleznete levné reflexní bundy, vesty a kalhoty.