Reflexní potisk oděvů

Reflexní potisk

Zabýváme se realizací potisku na reklamní textil, pracovní oděvy a reflexní oblečení. Z nabídky reflexního oblečení realizujeme potisk zejména na reflexní vesty, bundy i kšiltovky pro firmy, školy, školky a pořadatele společenských akcí. Potisky provádíme již od 1 kusu za příjemně nízké ceny. Níže najdete tiskové metody vhodné pro potisk reflexního oblečení. Kompletní seznam a popis námi používaných technologií najdete včetně referencí na stránkách našeho internetového obchodu DobrýTextil.cz

Metody potisku reflexního oblečení

Technologie flex (řezaná grafika)

Metoda potisku, která není příliš náročná na předtiskovou přípravu a tudíž se hodí k potisku i menšího množství kusů. Technologií řezané grafiky se tisknout často se měnící loga či nápisy. Nevýhodou je omezení na jednobarevný potisk bez barevných přechodů. V praxi probíhá realizace tak, že se na řezacím plotru vyřeže motiv z tenké elastické fólie a následně se za vysoké teploty zažehlí na textil. Potisk je kvalitní, vysoce odolný a stálobarevný. Vynikající odolnost potisku umožňuje praní na 40°C. Pro dlouhou životnost potisku doporučujeme nepoužívat aviváž.

Technologie transfer

Transferový potisk je vhodný k potisku jednobarevných i vícebarevných motivů. Příprava před tiskem je však náročnější, než u metody řezané grafiky. To odpovídá i vyšší ceně. Zpravidla se hodí k potisku od několika desítek kusů. Čím více kusů se realizuje, tím nižší je výsledná cena. Na cenu má vliv i barevnost motivu. Na reflexní vesty a bundy se však často realizují jednobarevné motivy a ceny jsou tedy velice příznivé. Transferový potisk je vysoce odolný a stálobarevný. Podobně jako flex se i transfer zažehluje na textil, kde vytváří pevnou a souvislou vrstvu barvy. Pokud požadujete přesný odstín barvy Vašeho loga, je potřeba dodat kód barvy pantone.
> > Vzorník barev Pantone < <

Transferový potisk Zdrsem Transferový potisk Zdrsem
Transferový potisk WRC Transferový potisk WRC

Reflexní transferová fólie

Novinkou letošního roku je reflexní transferová fólie. Jedná se o jednobarevnou stříbřitě šedou transferovou fólii s reflexními vlastnostmi. Potisk lze aplikovat na trička, mikiny, bundy i reflexní a pracovní oděvy. Motivem mohou být nápisy, loga, kontaktní údaje atd. Reflexní fólie je viditelná hlavně za sníženého osvětlení. Za slunečného dne není reflexní potisk příliš kontrastní.

Sítotisk

Velice oblíbená tisková metoda, která se však používá převážně na potisk bavlněného textilu. Na potisk reflexního oblečení se používá zřídka. Důvod je ten, že umělá vlákna reflexních vest absorbují barvu a potisk se stává mírně průhlednější a není tak výrazný jako při realizaci potisku transferem či řezanou grafikou. I přes tuto drobnou nevýhodu se potisk používá všude tam, kde je zapotřebí náklady na potisk snížit na minimum a zachovat kvalitní dlouhotrvající potisk.

Sítotisk školka Duhovka Sítotisk školka Duhovka

Provozujeme maloobchod a velkoobchod s reklamním textilem a pracovními oděvy. Prodáváme reflexní oděvy a realizujeme potisk na textil. V naší nabídce naleznete levné reflexní bundy, vesty a kalhoty.